Z ANWILEM na starcie kariery

Z ANWILEM na starcie kariery

25 marca 2019 0 przez redakcja

Włocławska spółka z Grupy ORLEN ogłosiła nabór do IV edycji trzymiesięcznego płatnego programu stażowego Z ANWILEM na start. Jego celem jest zaproszenie zdolnych, utalentowanych i ambitnych studentów kierunków ścisłych do odbycia w chemicznej firmie stażu, który może stać się początkiem ich zatrudnienia w ANWILU.

Wakacyjny program stażowy Z ANWILEM na start jest adresowany do studentów chemii, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej, inżynierii materiałowej, zarządzania i inżynierii produkcji, którzy planują związać swoją przyszłość zawodową z branżą chemiczną. Udział w stażu umożliwi im poszerzenie posiadanej i zdobycie nowej wiedzy, a przede wszystkim cennego doświadczenia pod opieką specjalistów pracujących we włocławskiej firmie.

Atrakcyjność merytoryczna programu – stażyści wspierają zespoły projektowe w obszarze produkcji nawozów, produkcji tworzyw sztucznych oraz rozwoju – sprawia, że średnio o jedno miejsce ubiega się aż 10 kandydatów. O tym, że program Z ANWILEM na start jest przepustką umożliwiającą rozpoczęcie kariery zawodowej przekonała się Adrianna Zasada, która wzięła udział w jego pierwszej edycji, co zaowocowało jej zatrudnieniem w Zakładzie Saletry chemicznej spółki.

Zdecydowałam się na udział w programie stażowym Z ANWILEM na start, aby móc poznać ANWIL, który jest jednym z największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw chemicznych w Polsce. W trakcie trwania programu stażowego miałam możliwość zapoznawania się ze specyfiką funkcjonowania firmy i standardami jej zarządzania. Poznawałam, jak wygląda praca osób na poszczególnych stanowiskach, i z czym się ona wiąże. Trafiłam do bardzo fajnego zespołu, pod skrzydła świetnego opiekuna. Pozytywna atmosfera stażu była jego dodatkowym atutem. Po zakończeniu drugiego stażu, będąc już absolwentką studiów chemicznych, zostałam w firmie na stałe. Z obecnej pracy jestem bardzo zadowolona. ANWIL oferuje młodym ludziom bardzo dużo możliwości i wspiera rozwój kariery – podkreśla Adrianna Zasada, inżynier procesu w ANWIL S.A.

Program Z ANWILEM na start skierowany jest do studentów 3. roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz 1. lub 2. roku studiów II stopnia (magisterskich), a także absolwentów legitymujących się tytułem licencjata, inżyniera lub magistra, pod warunkiem, że okres od momentu, w którym zakończyli edukację do momentu rozpoczęcia stażu jest nie dłuższy niż 6 miesięcy.

Szczegółowe informacje o naborze na staż podane są na stronie: www.anwil.pl w zakładce Staż. Nabór do programu trwa do 5 maja 2019 r. i odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system eRecruiter.