Producent stojaków – czy wybór firmy ma znaczenie?

Producent stojaków – czy wybór firmy ma znaczenie?

7 marca 2023 0 przez redakcja serwisu

Producent stojaków dostarcza rozwiązań dla wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem, transportem i sprzedażą wyrobów o dużej wrażliwości na uszkodzenia. Transport jest znacznie prostszy, gdy używa się odpowiednich zabezpieczeń. Stojaki do szyb stanowią nieocenioną pomoc, ograniczając ryzyko powstania krytycznych uszkodzeń elementów szklanych – i nie tylko. Czy wybór firmy produkującej tego typu rozwiązania ma duże znaczenie?

Producent stojaków – rozwiązania na miarę potrzeb

Producent stojaków zapewnia kompleksowe rozwiązania, dzięki którym różne zakłady, w tym szklarskie czy stolarskie, mogą wygodniej transportować produkty i wyroby. Hurtownie mają na stanie bardzo dużo elementów. Muszą one borykać się z wieloma trudnościami logistycznymi. Dlatego też firmy te potrzebują mieć pod ręką bardzo dużo stojaków różnego typu. Sklepy również muszą mieć na stanie analogiczne rozwiązania – nie tylko do przechowywania towarów, ale także do ich transportu i składowania. Bez tego typu urządzeń dowóz szyby w całości do klienta byłby praktycznie niemożliwy. 

 

Wózki magazynowe – idealne do transportu ciężkich i gabarytowych towarów

Wózki magazynowe to niezawodne sprzęty o dużej mobilności i wielu możliwościach. Są wyposażone w kółka jezdne klasy przemysłowej, które dobrze znoszą intensywną eksploatację i duże obciążenia. Nie może ich zabraknąć w żadnej hali produkcyjnej, magazynie, zakładzie czy centrum logistycznym. Pośród różnego typu produktów wyróżnić można wózki paletowe oraz wózki służące do transportu skrzyń. Bardzo praktyczną opcją są też wózki magazynowe z blatem roboczym. Pośród elementów możliwych do dokupienia znajdują się specjalne szuflady przystosowane do wózka widłowego, ale też zapasowe koła. Poszczególne modele mogą bardzo się od siebie różnić, co pozwala dobrać je do konkretnych zadań. Masa, udźwig, wielkość, zwrotność, elementy dodatkowe – każda z tych cech wpływa na ostateczną funkcjonalność wózka magazynowego.