Podziękowania ślubne dla rodziców – 3 pomysły

Podziękowania ślubne dla rodziców – 3 pomysły

29 kwietnia 2022 0 przez redakcja serwisu

Podziękowania ślubne dla rodziców są doskonałą metodą, aby wyrazić swój podziw za trud wychowania. Warto inwestować w podarunki, które wywołają wiele różnorodnych emocji. Jednak jakie pomysły sprawdzą się najlepiej? Eksperci odpowiadają.

Podziękowania ślubne dla rodziców – ramka akrylowa

Podziękowania ślubne dla rodziców powinny przekazywać im pewne informacje, które będą wyrazami wdzięczności. Właśnie dlatego warto inwestować w ramki, na których umieszcza się tekst wraz ze zdjęciem. Dzięki temu rodzice mogą wracać wspomnieniami do określonego dnia.

Ramki akrylowe są proste, jednak bardzo nowoczesne. Polegają na tym, że na akrylowej powierzchni umieszcza się nadruk. Całość może mieć przezroczyste tło lub wypełnienie w postaci konkretnego koloru. W zależności od wyboru całość prezentuje się estetycznie.

Podziękowania ślubne dla rodziców – tablice

Dobrymi podziękowaniami dla rodziców mogą być również tablice. Mogą one posiadać nie tylko napisy oraz fotografie, ale również liczne elementy 3D. Powstają one na skutek przyklejenia wyciętych wcześniej drewnianych kształtów. Dzięki temu można je dowolnie projektować.

Tablice mogą przekazywać wiele informacji. Zazwyczaj są to jednak podziękowania, które urozmaicone są zdjęciami zarówno pary młodej jak i rodziców. Takie tablice zazwyczaj wykonywane są z solidnego drewna. Podobnie jak drewniane zaproszenia na ślub.

Podziękowania ślubne dla rodziców – szkatułka

Estetycznym rozwiązaniem dla rodziców może być również szkatułka, która po otworzeniu przedstawia napisy oraz zdjęcia. Często jest ona zachowana w lustrzanym stylu. Dzięki temu po otwarciu jej można dostrzec wiele różnorodnych kolorów oraz kształtów.

Szkatułka może być dowolnie personalizowana. Zawiera cenny przekaz w postaci podziękowania. Z pewnością wywoła wiele emocji. Warto także zadbać o podziękowania dla gości buteleczki. Dzięki temu podziękuje się im za obecność.

Podziękowania ślubne dla rodziców przybierają różnorodne formy. Warto wybrać najlepszą sugerując się estetyką.