Plakaty z motywem miejskim – aranżacyjny hit 2022

Plakaty z motywem miejskim – aranżacyjny hit 2022

30 czerwca 2022 0 przez redakcja serwisu

Pomieszczenia można dekorować za pomocą wielu elementów. Doskonałym przykładem są plakaty vintage, które zyskują na popularności. Obecnie dekoracja tego typu o charakterze miejskim jest prawdziwym hitem. Doskonale sprawdzają się one w sypialni, kuchni i wszędzie tam, gdzie domownicy chcą poczuć motyw miejski, będąc nawet w domu. Dlaczego plakaty z motywem miejskim są tak popularne? Jak dobrać charakter plakatu do pomieszczenia?

Rok 2022 należy do plakatów z motywem miejskim

Nie da się ukryć, że w 2022 roku rynek artystyczny ruszył mocno z klimatami miejskimi. Wiele sklepów z plakatami oferuje propozycje, które są pełne kolorów i elementów struktury miejskiej. Przykładem są plakaty z Krakowa wyróżniające się bogatymi odcieniami granatu, czerwieni i zestawienia kontrastowego z szarym i czarnym.

Artyści są zgodni, że sektor plakatów został przyjęty w 2022 roku przez miejską czy urbanistyczną tematyką, które wprowadzają nowe trendy i tendencje artystyczne. Wybrany obrazek miejski, znane miejsce zabytkowe w polskim mieście czy też mapa miasta to obecnie najchętniej kupowane produkty przez Polaków.

Biorąc pod uwagę formaty takich dekoracji, to najlepiej prezentują się te o dużych gabarytach. Znajdziesz tutaj. Warto zaufać aktualnym zjawiskom na rynku artystycznym, czyli o plakatach składających się z dwóch lub trzech mniejszych, tworzących razem całość.

Co należy wziąć pod uwagę, kupując plakat do domu?

Decydując się na plakat, trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Oczywiście, jeśli krąg zainteresowania obejmuje już tylko plakaty miejskie, to wybór odpowiedniego modelu do domu jest prostszy. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na rozmiar. Musi być on dopasowany oczywiście do powierzchni ściany. Na rynku można zakupić plakaty o charakterze miejskim w każdym rozmiarze, dzięki czemu każdy potencjalny klient dobierze coś dla siebie.

Przy ostatecznym zakupie warto sugerować się także jakością. Plakat przedstawiający na przykład mapę Krakowa powinien być wykonany z dobrego materiału, tak aby pięknie się prezentował przez wiele lat w danym pomieszczeniu.

Dlaczego plakaty vintage z Bimago są tak chętnie kupowane?

Obecnie najpopularniejszymi dekoracjami naściennymi są plakaty vintage z Bimago, ponieważ symbolizują minimalistyczne wzory i uniwersalny design. Nawet gdy właściciele zdecydują o zmianie aranżacji mieszkania to i tak zakupiony wcześniej plakat znajdzie ponownie swoje miejsce w gospodarstwie domowym.