Odblaski reklamowe – rodzaje, zastosowanie i ceny. Gdzie je kupić?

Odblaski reklamowe – rodzaje, zastosowanie i ceny. Gdzie je kupić?

22 listopada 2021 0 przez redakcja serwisu

Odblaski dbają o bezpieczeństwo po zmroku oraz w trakcie brzydkiej pogody. Są także doskonałym pomysłem na gadżety reklamowe. Co warto wiedzieć o nich przed złożeniem swojego zamówienia?

Dlaczego warto zamówić odblaski reklamowe?

Gadżety jak odblaski reklamowe są bardzo dobrym wyborem dla każdej firmy, która chciałaby zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów. Często wybierane są one przez firmy ubezpieczeniowe, motoryzacyjne, ale również firmy kierujące swoją ofertę do dzieci i młodzieży oraz do sportowców.

Wśród głównych zalet związanych z zakupem odblasków reklamowych warto wymienić:

  • Wysoką skuteczność w podnoszeniu bezpieczeństwa,

  • Budowę pozytywnego wizerunku firmy,

  • Zwiększanie rozpoznawalności dzięki personalizacji odblasku,

  • Różne warianty odblasków do wyboru,

  • Niska cena zakupu gadżetu.

Jakie odblaski reklamowe wybrać?

W sprzedaży dostępne są różnorodne odblaski reklamowe, które można dopasować specjalnie do grupy docelowej, do której tego typu gadżet ma być skierowany.

Breloczki odblaskowe

Najczęściej kupowane odblaski reklamowe, które dostępne są w różnych kształtach i wielkościach. Wykonane są z plastiku, grubych i miękkich folii, a także dostępne są jako maskotki odblaskowe uszyte z odblaskowego materiału. Można kupić je w kształtach jak kółka, serduszka, koniczynki, zwierzątka i wielu innych. Mogą mieć także różne kolory.

Opaski odblaskowe

Doskonałe do noszenia na ręce, nodze albo do umieszczenia na rowerze. Opaski odblaskowe mogą zwijać się same, dlatego są łatwe do zakładania i zdejmowania. Najczęściej dostępne w kolorze żółtym.

Szelki odblaskowe

To rodzaj praktycznych odblasków do noszenia na ubraniu, na przykład na kurtce. Polecane są dla sportowców oraz dla dzieci.

Personalizacja odblasków reklamowych

Gadżety jak odblaski reklamowe mogą być poddane personalizacji, czyli można wykonać na nich nadruki reklamowe. Najczęściej firmy umieszczają na nich logo oraz motto, slogan firmowy. Powierzchnia zadruku zależna jest od wybranego typu odblasku.

Ile kosztują odblaski reklamowe?

Ceny za odblaski reklamowe rozpoczynają się już od kilkudziesięciu groszy. Tyle trzeba będzie zapłacić za odblaski w formie breloczków. Z kolei po kilka złotych kosztują odblaski jak maskotki czy szelki.

Z cennikiem odblasków reklamowych można zapoznać się bliżej na stronach internetowych firm, które zajmują się ich produkcją. Teraz można sprawdzić je także na ich stronach internetowych i od razu złożyć zamówienie na odblaski dopasowane do potrzeb swojej firmy. Czas realizacji zamówienia to zwykle kilka dni roboczych.