Które stroje kąpielowe na lato 2022 – jakie wzory i motywy są w trendach?

Które stroje kąpielowe na lato 2022 – jakie wzory i motywy są w trendach?

18 czerwca 2022 0 przez redakcja serwisu

Stroje kąpielowe to ten element garderoby, który powinien być skrojony na miarę potrzeb naszej sylwetki – takie podejście lansują w tym roku światowej sławy projektanci. Mają w tym podejściu wiele racji, ponieważ najważniejsze jest indywidualne podejście do tematu. Nie bez znaczenia pozostaje także w modnych strojach kąpielowych 2022 różnorodność. Można wybierać w rozmaitych dekoracjach jak również kolorystyce. Na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie i będzie tym samym czuła się świetnie w trakcie urlopu.

Modne stroje kąpielowe 2022 – modele jednoczęściowe i dwuczęściowe

Na topie w tym roku są zarówno modele dwuczęściowe, jak i jednoczęściowe. To bardzo dobra wiadomość dla miłośniczek tego drugiego modelu z uwagi na to, że można powiedzieć iż obrósł on kurzem. Projektanci sięgali po niego dość niechętnie. Niemalże został on zapomniany. To lato pokazuje, że działo się tak zupełnie niepotrzebnie.

Stroje jednoczęściowe są szalenie plastyczne – nie dość, że mogą z powodzeniem tuszować mankamenty sylwetki, to jeszcze w odpowiednim zestawieniu tworzą szalenie elegancką stylizację plażową. Co do modeli dwuczęściowych, to nie trzeba nikomu ich przedstawiać. To klasyka gatunku, która jest osadzona w trendach już od lat i nic nie wskazuje na to, żeby w tym temacie cokolwiek miało się zmienić.

Modne kostiumy kąpielowe 2022 – postaw na moc pasteli

Pastele znów udowadniają, że są ozdobą samą w sobie. Projektanci stawiają na nie w wersji absolutnie klasycznej. Co to oznacza? Nie mniej nie więcej niż to, że będą one szalenie modne w wersji totalnie klasycznej. Modele utrzymane w pastelowej tonacji powinny być pozbawione wszelkiej maści falbanek, jak również dekorów asymetrycznych czy też innego rodzaju zdobień. Te muszą być po prostu klasyczne, a kolor sam w sobie się obroni.

Stawiajmy więc na liliowe tonacje, błękity, jak również pudrowe róże. Mocno w trendach osadzone są także wersje brzoskwiniowe jak również bananowe. Co jest nowością? kolor szałwiowy. Pojawia się bardzo często w pastelowych wydaniach i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie.

Modne stroje kąpielowe 2022 – geometria i różnorodne kolory

Geometryczne zdobienia są w strojach kąpielowych 2022 bardzo modne. Wkradły się do łask projektantów i nic nie wskazuje na to, że szybko się to zmieni. Modne są zwłaszcza romby. W kolejce do gorących trendów stoją także klasyczne kolory – biele i czernie, ale także kolory ziemi, a zwłaszcza te z palety zieleni.