Jak wygląda sprzedaż hurtowa auto gazu?

Jak wygląda sprzedaż hurtowa auto gazu?

9 marca 2023 0 przez redakcja serwisu

Oferta hurtowa auto gazu jest szczególnie korzystna dla firm posiadających koncesję na obrót i dystrybucję gazu płynnego. Auto gaz, czyli inaczej zwane LPG jest niebezpieczną mieszaniną propanu i butanu, które w złych warunkach z powietrzem może tworzyć mieszaninę wybuchową. Z drugiej jednak strony stanowi wszechstronne źródło energii, które stosuje wiele przedsiębiorstwa związanych z transportem oraz przemysłem. Warto również wiedzieć nieco jak powstaje taki gaz, który można zatankować do swojego auta, taki gaz powstaje w momencie, kiedy dochodzi do wydobycia gazu ziemnego, jest również produktem ubocznym przeróbki ropy naftowej w rafinerii. Wszystko to sprawia, że gaz ma niższą cenę rynkową niż paliwo takie jak olej napędowy z tego względu, że do jego wydobycia potrzebne są o wiele mniejsze koszta. Gdzie więc kupić taki gaz po najlepszej cenie hurtowej i jak wygląda taka sprzedaż?

Sprzedaż hurtowa gazu

Sprzedaż hurtowa auto gazu w Łodzi to główne zadanie firmy Kwiatkowski, firma ta jest świetnym i renomowanym dostawcą, który stawia duży nacisk na jakość swoich paliw. W swojej ofercie oprócz gazu posiada również olej opałowy, benzynę bezołowiową oraz olej napędowy. Obsługuje również całodobowe stacje paliw takie jak, chociażby Avia. W momencie zakupu hurtowego taka firma dokłada wszelkich starań, aby szybko i bezpiecznie dowieść auto gaz na miejsce zamówienia, w tym celu dysponuje ona odpowiednią flotą transportową, która umożliwia bezpieczny przewóz. Firma Kwiatkowski oprócz zaopatrywania autogazu w ilościach hurtowych dla stacji benzynowych dostarcza również swoje cysterny dla prywatnych przedsiębiorstw transportowych, które gromadzą we własnym zakresie zapasy paliwa.

Czy opłaca się kupować hurtowo auto gaz?

Jeśli prowadzi się firmę transportową, która w znacznym stopniu korzysta z autogazu i ma odpowiednie warunki i możliwości, aby go przechowywać, to taki zakup jest jak najbardziej opłacalny. Dzięki temu można liczyć na najlepszą ofertę na rynku.