Złote Tarasy pełne tajemnic

Złote Tarasy pełne tajemnic

15 marca 2019 0 przez redakcja

Złote Tarasy, przygotowały wyjątkową propozycję, dla wszystkich chcących spędzić wspólnie czas, przy ciekawych i często bardzo zaskakujących aktywnościach podczas niedziel bez handlu. Centrum uruchamia nowe cykliczne projekty. Jednym z nich będą Złote Tajemnice – spotkania i warsztaty, o charakterze edukacyjnym oraz rozrywkowym, prowadzone przez Zbigniewa Urbańskiego, znanego wszystkim gospodarza programu Prawdziwe Zbrodnie, posiadającego unikalną wiedzę, zdobytą dzięki wieloletniej współpracy z FBI.

O świecie pełnym zagadek opowiedzą goście, wybitni eksperci z dziedziny kryminologii, medycyny sądowej, prokuratury, psychologii zbrodni, tanatokosmetyki oraz cyberbezpieczeństwa, którzy odkryją przed odwiedzającymi Złote Tarasy zaskakujące ciekawostki kryminalne i pokażą, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wydźwięk zaplanowanych aktywności ma charakter działań CSR. Głównym założeniem jest nie tylko zapewnienie rozrywki wszystkim uczestniczącym w wydarzeniach, ale i budowanie świadomości o potencjalnych zagrożeniach, które eksperci omówią w sposób przystępny dla każdego i bez tabu.

– Bardzo się cieszę, że najlepsza polska galeria handlowa ma pomysł na edukowanie swoich klientów o zagrożeniach, jakie czyhają na nich w dzisiejszym świecie. Nasz cykl zaplanowaliśmy tak, aby opowiedzieć o mechanizmach zbrodni i zdemaskować zachowania przestępców, w jak najbardziej atrakcyjny i przystępny sposób. Odwołując się do nazwy projektu „Złote Tajemnice”, dziś jeszcze nie mogę zdradzić zbyt wiele. Zapewniam jednak, że warto być z nami już 17 marca. Tematem pierwszego spotkania będzie bardzo aktualny problem cyberbezpieczeństwa. Nie może na nim zabraknąć osób swobodnie serfujących w sieci, w szczególności przy pomocy WiFi – zaprasza Zbigniew Urbański.

Projekt ma dać mieszkańcom Warszawy alternatywę ciekawego spędzenia czasu i oderwania się od codzienności. Złote Tarasy chcą być kojarzone z możliwością skorzystania z wyrafinowanej rozrywki intelektualnej i edukacji, również w dziedzinach owianych tajemnicą lub postrzeganych jako tabu. Podczas każdego ze spotkań, uczestnicy będą otrzymywać gadżety z hasłami nawiązującymi do agendy warsztatu, bądź motta, które towarzyszyć powinno nam wszystkim, szczególnie, jeżeli chodzi o zachowanie rozwagi i bezpieczeństwa.

Podczas kolejnych spotkań, z cyklu Złote Tajemnice, klienci centrum handlowego poznają tajniki psychologii zbrodni, dowiedzą się, jak działa umysł kryminalisty, będą mieli okazję spotkać się z prokuratorem lub odkryć sekrety medycyny kryminalnej, a nawet balsamowania ciał.

Dla osób, które zachęcone tematyką spotkań, zechcą odwiedzić Złote Tarasy w niedziele niehandlowe, kawiarnie i restauracje, przygotowały specjalne oferty

Atrakcyjne nagrody

Projekt Złote Tajemnice będzie trwał do listopada br, a spotkania zaplanowano raz w miesiącu. Jest on przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Jego uzupełnieniem będzie gra online, także utrzymana  w świecie pełnym poszlak i zagadek. Gra podzielona będzie na etapy i zakończenie pomyślne jednego poziomu, otwiera kolejny etap rozgrywki. Gracze prowadząc śledztwo wcielą się w rolę detektywa, będą zbierać punkty i walczyć o atrakcyjne nagrody. Będą to m.in. skutery oraz samochód osobowy.  Zwycięzców poznamy w listopadzie.

Specjalnie dla projektu stworzona została dedykowana strona internetowa: www.zlotetajemnice.pl