Ujarzmij smoka w Złotych Tarasach!

Ujarzmij smoka w Złotych Tarasach!

7 czerwca 2019 0 przez redakcja

Już w najbliższą sobotę, w Złotych Tarasach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla fanów serialu ,,Gra o tron”. Poza smokiem, którego można podziwiać do 8 czerwca, organizatorzy we współpracy z HBO i firmą HTC przygotowali największe atrakcje właśnie na sobotę.

Tego dnia do Złotych Tarasów zawita wyjątkowa grupa Westeros, skupiająca najzagorzalszych fanów „Gry o Tron”, którzy w strojach wprost z krainy lodu i ognia, przeprowadzą sceniczne animacje. Zaproszą wszystkich chętnych do udziału w specjalnym turnieju wojowników, nauczą tańca Westeros, a także sprawdzą wiedzę o serialu klientów Złotych Tarasów. Już teraz na poziomie 0 można zrobić sobie zdjęcie z wyłowionym z morza Rhaegalem (jednym z trzech niesamowitych smoków należących do Daenerys Targaryen). Każdy fan serialu, który weźmie udział w animacjach, otrzyma oryginalne serialowe gadżety, takie jak koszulki lub poduszki. Organizatorzy zadbali również, aby nagrody otrzymywali klienci Złotych Tarasów, w zamian za zakupy. W ramach akcji, która odbędzie się właśnie 8 czerwca, za paragony można będzie odebrać nie tylko koszulkę czy poduszkę, ale też jedną z gier karcianych, opartych na motywach z serialu. Również w sobotę do Złotych Tarasów przybędą cosplayerzy, przebrani m.in. za Jona Snowa, Matkę Smoków – Daenerys oraz Aryę Stark.

Rozegraj własne zakończenie Gry o Tron

Jeżeli rozczarowało Was zakończenie najpopularniejszego serialu na świecie, dzięki HTC i grze „Poza Murem”, w Złotych Tarasach będziecie mogli wziąć sprawy w swoje ręce i przeżyć przygodę, na jaką mogli liczyć tylko bohaterowie serialu. Przy pomocy wirtualnej rzeczywistości odwiedzający Złote Tarasy znajdą się w centrum walki z nieumarłymi, białymi wędrowcami i zmierzą się z innymi zadaniami, typowymi dla mieszkańców Siedmiu Królestw. Pierwsza odsłona gry miała miejsce podczas Comic Con. W warszawskiej galerii handlowej otworzy się tzw. druga brama do Westeros. Szukajcie specjalnego stoiska HBO, gdzie będzie można spróbować swoich sił przeciw mocom, które panoszą się poza Murem.

Szczegółowe informacje na temat atrakcji związanych z wydarzeniem, dostępne są na www.zlotetarasy.pl