Krem powiększający do biustu

Krem powiększający do biustu

30 września 2022 0 przez redakcja serwisu

Jeżeli któraś z nas zdecyduje się na zabieg powiększania biustu bez operacji plastycznej pewnie wybierze, któryś z kosmetyków stworzonych do powiększania piersi dostępnych na rynku. Preparatów jest wiele, ale działających poprawnie jest zaledwie kilka.

Skład kremu na biust

Krem powiększający do biustu powinien mieć pewien skład, który jest wymagany, aby działanie było zadowalające. Oczywiście nasz krem do powiększania piersi musi być odpowiednio zbalansowany i odpowiadający na potrzeby kobiecej skóry.

Przed wyborem takiego preparatu powinnyśmy zapoznać się ze składnikami działających kremów oraz opisem ich działania, które zostały przedstawione na liście poniżej.

  • Kwas hialuronowy – występuje naturalnie w organizmie człowieka, działa silnie nawilżająco, wiąże wodę, dając efekt wypełnienia, zapobiega powstawaniu zmarszczek i rozstępów, pozwala skórze zachować sprężystość;
  • Wyciąg z żeń – szenia – dotlenia i odżywia skórę piersi, działa regenerująco;
  • Wyciąg z kwiatów lawendy – łagodzi podrażnienia, doskonale oczyszcza i tonizuje, pozwalając zachować piersiom świeży, korzystny wygląd, wzmacnia naczynia krwionośne;
  • Ekstrakt z pąków – zawiera witaminy i minerały działające nawilżająco, rewitalizująco, uelastyczniająco, przeciwzapalnie oraz antybakteryjnie;
  • Gliceryna – doskonale nawilża, wnikając nawet w najgłębsze warstwy skóry;
  • Ekstrakt z ruszczyka kolczastego – chroni naturalną barierę ochronną, działa zmiękczająco, zmniejsza zaczerwienienia oraz redukuje opuchliznę;

Są to składniki, które powinno zawierać serum do biustu, ale są również składniki, które są niewskazane w stosowaniu na piersi. Są to parabeny i sls. Zanim krem ujędrniający do biustu zostanie wybrany – należy sprawdzić, czy nie ma któregoś z tych dwóch składników.

Należy pamiętać, że krem ma działanie ujędrniające, a nie powiększające, więc efekt powiększenia będzie jedynie wizualny.

Czym można wzmocnić efekt jaki dają kremy na powiększenie biustu?

Kremy ujędrniające niestety nie wystarczą, a potrzebne będzie również kilka dodatkowych zabiegów, między innymi masaże. Poniżej podane przykład takiego masażu.

Masaż należy rozpocząć delikatnym ugniataniem okolic biustu, czyli barków, ramion i nasady piersi. Następnym krokiem będzie głaskanie dekoltu i powolne schodzenie między piersi – na mostek.

Teraz przejdź do głaskania piersi. Zaczynaj od brodawki i masuj pierś tak jakby była podzielona na ćwiartki. Należy to robić subtelnie i delikatnie czterema palcami, oprócz kciuka. Ta czynność powinna być płynna i w równym tempie.

Kolejnym krokiem będzie masaż wykonywany palcami wskazującym i środkowym polegający na długich pociągnięciach od środka do zewnątrz piersi.

Następny jest masaż przypominający mieszanie. Polega na chwyceniu piersi całymi dłońmi w taki sposób, aby sutek znalazł się w „okienku”. Teraz należy lekko skręcać pierś, zachowując przy tym delikatność i wyczucie. Ten masaż jest bardzo ważny, ponieważ pomaga pozostać piersiom na swoim miejscu oraz ujędrnia.

Teraz należy delikatnie uciskać piersi wszystkimi palcami. Uciskamy całą powierzchnię piersi, a na koniec ucisk zmieniamy w wykonywanie maleńkich kółeczek, które stopniowo powiększamy. To ostatni element naszego masażu.

Dodatkowo należy stosować ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie klatki piersiowej oraz ramion.

Podsumowanie

Możemy stwierdzić, że jeśli nie akceptujemy naszych piersi – możemy zaradzić na to chociaż w małym stopniu masażami oraz kremami na piersi. Takie zabiegi z pewnością wydobędą z nas wszelkie kompleksy oraz powiększą nasze piersi wizualne, co powinno być zadowalającym efektem.