JP’S BAR – żyje rytmem Warszawy

JP’S BAR – żyje rytmem Warszawy

6 grudnia 2018 0 przez redakcja

Warszawa to miasto, które rozwija się dynamicznie, zarówno pod kątem biznesowym jak i kulturalno-rozrywkowym. Na co dzień obserwujemy jak się zmienia, zmieniają się również upodobania jej mieszkańców. Chętnie uczestniczymy w wydarzeniach na świeżym powietrzu, nie zamykamy się w domach tylko korzystamy z tego, co stolica ma nam do zaoferowania.

Jednym z takich miejsc, które znane jest zarówno rodzimym Warszawiakom jak i osobom przyjezdnym jest JP’s Bar w Hotelu The Westin Warsaw. Doskonała lokalizacja tego miejsca, szeroka oferta gastronomiczna oraz przede wszystkim profesjonalna obsługa sprawiają, że bar tętni życiem, tak jak życiem tętni miasto.

Nowa odsłona JP’s Baru została zaprojektowana w wyjątkowo funkcjonalny sposób. Koncepcja jest prosta. Nowa przestrzeń może posłużyć do spotkań formalnych i towarzyskich. Każdy element wnętrza spójnie się przenika. Wystarczy spojrzeć w dół – falujące motywy dywanów nawiązują do warszawskiej Wisły, a kolory do bogactwa złotej polskiej jesieni. Drewniane elementy, wykonane z amerykańskiego orzecha, mosiężne ozdoby w organicznych kształtach i marmurowy blat zostały zainspirowane naturą i dopełniają całość. Półprzeźroczyste partycje oddzielają bar, tworząc intymną atmosferę, jak i zachęcają do odkrycia niedostępnej na pierwszy rzut oka przestrzeni.

Zaprojektowaliśmy nowy bar, ponieważ poprzedni przeznaczony był głównie dla naszych gości hotelowych. Teraz chcemy otworzyć naszą przestrzeń również dla osób nie mieszkających w hotelu, tak aby odwiedzali nas również mieszkańcy Warszawy. Chcemy, aby odwiedzali Westin Warsaw oraz JP’s bar. Mówi newsrm.tv Michael Hopf, Dyrektor Generalny Westin Warsaw.

Sceneria nowego miejsca zmienia się w zależności od pory dnia. Niczym Warszawa – o poranku, otulona porannym słońcem, wieczorem przeistaczająca się w elegancką powierzchnię stworzoną do świętowania i dobrej zabawy. Zmienia się zarówno wystrój jak też dostępna oferta. O poranku budzą nas soczyste owoce i warzywa. W porze lunchu skosztujemy jeszcze ciepłych wypieków, prosto z naszej cukierni. Wieczorem miejsce nabiera charakteru. Na barze pojawiają się koktajle – nasi barmani serwują klasyczne pozycje, ale też nie boją się eksperymentów.

Jeżeli chodzi o design, współpracowaliśmy z polską firmą architektoniczną. Inspirowały nas potrzeby naszych klientów w hotelu, ale również mieszkańców Warszawy. Stworzyliśmy holistyczną lokalizację oraz koncepcję, do której zapraszamy gości w ciągu całego dnia. Przekonuje Michael Hopf.

Warszawa to konglomerat wpływów lokalnych i międzynarodowych. Autorskie menu Szefa Kuchni, Janusza Korzyńskiego doskonale to odzwierciedla. Wielbiciele zdrowego stylu życia, vege, miłośnicy kuchni azjatyckiej – JP’s bar jest uniwersalny i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Menu JP’s Baru to bogate nuty smakowe, głęboki aromat i sprawdzone, autorskie receptury. Dania i drinki, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Przygotowaliśmy specjalne menu dopasowane do potrzeb osób z naszego sąsiedztwa. Teraz możesz do nas wpaść na śniadanie, na nieformalne spotkanie w ciągu dnia, a także miło spędzić czas z przyjaciółmi wieczorem. Informuje M. Hopf, Dyrektor Generalny Westin Warsaw.