Jakie zalety ma drinkbar na wesele? Sprawdzamy!

Jakie zalety ma drinkbar na wesele? Sprawdzamy!

22 grudnia 2022 0 przez redakcja serwisu

Drinkbary są obecnie bardzo popularne i coraz częściej zamawiane na przyjęcia weselne. Czym dokładnie jest taka usługa? Jakie ma ona zalety? Zobacz najważniejsze informacje dotyczące drinkbarów na wesela!

Jak działa drinkbar na weselu?

Usługa ta polega na wynajęciu baru mobilnego wraz z obsługą barmańską i jest ona przeznaczona do tego, by zapewniać gościom podczas przyjęcia łatwy dostęp do wyśmienitych drinków przygotowywanych według menu albo na zamówienie.

Wobec tego firma organizująca drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ dostarcza go wtedy na miejsce, rozstawia, zapewnia również odpowiedni alkohol według uzgodnień z klientem, a następnie obsługuje gości podczas wydarzenia.

Na jakim weselu sprawdzi się drinkbar?

Zasadniczo drinkbar na wesele może być bardzo dobrym wyborem na praktycznie każde przyjęcie weselne. Można zatem wybrać go niezależnie od tego, jak dużo osób będzie brało udział w celebrze, a także od tego, gdzie będzie się ona odbywała.

Drinkbary mogą być wtedy świetnym wyborem na przyjęcia w salach weselnych, które nie mają własnych barów, więc nie można zamówić w nich drinków. Również są one rekomendowane na wesela plenerowe, ponieważ można bez problemów rozstawić je również na zewnątrz.

Jakie drinki przygotowują drinkbary na weselach?

W przypadku zamówienia tego typu usługi bardzo popularne jest uzgodnienie z barmanem rodzaju drinków. Wybiera się wtedy kilka różnych pozycji, co pozwala wtedy na dobranie właściwych alkoholi, które będą pod ręką w trakcie miksowania. Redukuje to również koszty związane z serwowaniem alkoholu.

Bardzo popularne są wtedy znane drinki, na przykład jak mojito, margarita, pina colada, drinki z martini. Zamawiać można również shoty.

Dodatkowo barman może przygotowywać również drinki bezalkoholowe dla dzieci oraz dla osób niepijących alkoholu.

Dlaczego warto zdecydować się na drinkbar na wesele?

Zamówienie usługi jak drinkbar na wesele ma wiele zalet. Przede wszystkim dzięki niej można zapewnić gościom podczas wesela dostęp do wielu pysznych drinków, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepsza.

Dzięki zamówieniu drinkbaru można również sprawić, że goście będą mogli posmakować w wielu nowych, wyśmienitych drinkach i na pewno przez długi czas będą dobrze wspominać przyjęcie weselne.

Jakie są ceny drinkbaru na wesele?

Cena tego typu usługi zależna będzie przede wszystkim od jej zakresu, czasu obsługi, a także od liczby barmanów. Trzeba zatem uwzględnić różne czynniki, aby wybrać ofertę odpowiadającą swoim wymaganiom i otrzyma wycenę.

Średnio drinkbar na wesele jest wydatkiem na poziomie od 2000 do 2500 złotych. Więcej informacji na temat kosztów można uzyskać online.