Apartamenty bałtyckie, w które warto zainwestować

Apartamenty bałtyckie, w które warto zainwestować

6 kwietnia 2019 0 przez redakcja

Zakup mieszkań nad morzem przestał być dostępny tylko dla nielicznych. Obecna sytuacja na rynku, bogacenie się społeczeństwa i rekordowo niskie stopy procentowe sprawiają, że apartament inwestycyjny jest dostępny nie tylko dla najbogatszych. Na luksus posiadania własnego apartamentu nad Bałtykiem może pozwolić sobie coraz więcej osób. Oferta apartamentów inwestycyjnych nad Bałtykiem jest naprawdę szeroka. W morzu ofert szczególnie wyróżnia się kameralny apartamentowiec PORT-KRYNICA, znajdujący się nad samym brzegiem Zalewu Wiślanego, blisko plaży, portu, mariny i klimatycznego centrum popularnego kurortu.

Apartament prywatny z opcją najmu nad morzem: drugi dom z widokiem na wodę.

Jak wybrać korzystną ofertę, dzięki której możliwe będzie osiągnięcie stałego, wysokiego dochodu pasywnego? Typowe condohotele i aparthotele bywają ryzykownymi inwestycjami. Umowy zawierane z sieciami, prowadzącymi tego typu obiekty stawiają wiele ograniczeń właścicielom. Po wygaśnięciu współpracy z operatorem obiektu nie ma gwarancji, że ktoś będzie chciał wynająć lub kupić pokój w kompleksie hotelowym. W przypadku apartamentów z opcją najmu sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Takie apartamenty inwestycyjne powstają w kameralnych budynkach. Konkurencja jest zdecydowanie mniejsza, co przekłada się na większą liczbę rezerwacji w ciągu całego roku. Całoroczne mieszkanie nad morzem znajdzie kupca zdecydowanie szybciej niż pokój hotelowy. Prognozy wskazują, że ceny nieruchomości nad morzem będą rosły przez wiele lat, dzięki czemu zakup apartamentu w inwestycji, która startuje, wydaje się najbardziej opłacalnym posunięciem biznesowym. Apartament z opcją najmu daje właścicielowi wiele korzyści. Taki lokal może być traktowany jako drugie mieszkanie nad Bałtykiem lub całoroczne miejsce zamieszkania np. na emeryturze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by lokal przyjmował turystów na pobyty krótkoterminowe przez cały rok. Już dziś poznaj ofertę PORT-KRYNICA i przekonaj się, jak opłacany może być zakup apartamentu inwestycyjnego nad morzem.

Dlaczego warto kupić apartament inwestycyjny w Krynicy Morskiej?

Szukając miejsca, w którym warto zainwestować oszczędności swojego życia, warto odrzucić najbardziej popularne kurorty i małe miejscowości, położone z dala od głównych ciągów komunikacyjnych. Apartament w Krynicy Morskiej to rozsądny kompromis pomiędzy ceną, lokalizacją i wielkością kurortu. Znaczącym może okazać się fakt, że obecna baza noclegowa w Krynicy jest wypełniona w prawie 100% podczas sezonu wysokiego. Podobnych wartości nie osiągają kompleksy wypoczynkowe w pobliskim Trójmieście czy na zakorkowanym Helu.

Inwestycje nad Bałtykiem: sprzedaż apartamentów wakacyjnych.

Zakup nieruchomość inwestycyjnej nad morzem to doskonała decyzja biznesowa. Krótkoterminowy najem nieruchomości przynosi znacznie większe zyski niż alternatywne opcje inwestycyjne w miastach. Ceny zakupu i obsługi apartamentów nad morzem oraz koszta ewentualnych prac remontowych również są tu niższe. Długoterminowa analiza zysków jednoznacznie wskazuje, że inwestowanie nad Bałtykiem to szansa na najwyższy zysk.

Szukając opłacalnej inwestycji nad Bałtykiem, warto zwrócić uwagę na kameralne inwestycje, położone w doskonałych lokalizacjach. Apartamenty PORT-KRYNICA stanowią dobrą alternatywę dla inwestycji w duże ośrodki wakacyjne.